Garnitury ślubne

Kolekcja 2024
Garnitury ślubne

Jak dobrać garnitur ślubny?

Przy doborze garnituru niezwykle istotne jest dopasowanie go do sylwetki. W salonach VIDO zadbamy o to, by w tym najważniejszym dniu Pan Młody wyglądał wyjątkowo. Poza doborem wysokojakościowego garnituru zadbamy o wszelkie dodatki, które podkreślą styl i nadadzą elegancji. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Marynarka w garniturze ślubnym

Długość marynarki powinna być tak dopasowana, by dzieliła sylwetkę optycznie na połowę,
rękaw powinien sięgać do nadgarstka. Nie wskazane jest aby zapięta marynarka marszczyła się na brzuchu lub też pozostawiała nadmiary zapasu. Świadczy to o źle dobranym rozmiarze. Garnitur idealnie dopasowany w barkach powinien kończyć się z linią ramion.

Sporadycznie można spotkać garnitur idealnie leżący na Panu od razu. Warto więc dostosować go do sylwetki poprzez przeróbki krawieckie, które VIDO ma w cenie zakupu. Dzięki nim uda się dostosować garnitur do opisanego powyżej kanonu elegancji.

Garnitury ślubne
spodnie od garnituru

Odpowiednie spodnie w garniturze

Przy spodniach slimowanych długość nogawki mierzona bez obuwia powinna sięgać do połowy lub do końca pięty, układając się na bucie materiał nogawki powinien tworzyć z przodu tylko jedno załamanie, w ten sposób uniknie się optycznego skrócenia sylwetki.

Ważne jest idealne dopasowane w pasie i podkroju, nie powinny być zbyt opięte, jak i również nie mogą się nieelegancko marszczyć w tej części krój spodni zwężany ku dołowi.

Dla naszych klientów przeróbki krawieckie wykonujemy bezpłatnie!